دام زنده

خرید دام زنده تهران ، بهترین مرکز فروش دام زنده ، دام زنده دارای نژادهای مختلفی می باشد که هر کدام از این دام ها با توجه به نژاد خود از نظر میزان گوشت و شیردهی دارای تفاوت هایی هستند.

دام زنده تهران

انواع دام زنده شامل نژاد های مختلفی مانند لری ، کردی ، افشاری ، رومانف ، مغانی ، بلوچی ، رومانی، لاکن ، شاروله ، اواسی و .. می باشند که ما در اینجا به معرفی برخی از این نژاد ها می پردازیم.

دام تهران بهترین مرکز خرید دام زنده در تهران می باشد، گوسفندانی که دارای نژاد افشاری می باشند، بیشتر در غرب ایران پرورش می یابند و از سرعت رشد خوبی برخوردار هستند و وزن سنگینی نیز دارند.

دام زنده

خرید دام زنده

برای خرید یک دام ابتدا باید هدف خود از خرید آن را مشخص کنیم و سپس به مراکز معتبر خرید و فروش دام مراجعه کنیم. مراکزی که می دانیم دام های آن از سلامتی کامل برخوردار هستند و زیر نظر دامپزشکی واکسینه شده اند.

عموما دام های زنده برای موارد خاصی مانند پروراندن، مصرف شیر، مصرف گوشت آنها در مراسم عروسی و یا قربانی خریداری می شوند که باید در هنگام خرید به نکاتی توجه کرد.

فردی که قصد خرید دام زنده به منظور پروراندن آن را دارد، باید زمان خرید دام را بداند. بهترین زمان خرید اوایل فصل پاییز می باشد. این افراد باید در هنگام خرید به نژاد دام نیز توجه کنند. زیرا دام های دوقلوزا، شیرده و گوشتی می توانند برای آنها بسیار به صرفه تر باشند. البته ناگفته نماند که قیمت این دام ها نسبت به دیگر دام ها گران تر می باشد. در هنگام خرید دام باید وزن دام را نیز در نظر گرفت چون در قیمت گذاری تاثیر دارد و می تواند قیمت دام را بالاتر ببرد.

گفتنی است که افراد در هنگام خرید باید دقت کنند که دام از وزن مناسبی برخوردار باشد. زیرا برخی از افراد کلاهبردار در هنگام فروش به دام خود انواع پلاستیک ها و کاغذها را می خورانند تا دام آنها باد کند و وزن بیشتری داشته باشد.

قیمت دام زنده تهران

قیمت دام زنده تهران اصولا در فصل های بهار و تابستان کمتر از بقیه فصول می باشد. چون زایش های دامی در این فصول زیاد می شود. ناگفته نماند در دو فصل دیگر به دلیل کاهش زایش ها قیمت دام نیز بالاتر می رود.

با تمام توضیحات بالا می توان گفت، خریدارانی که قصد ذبح و مصرف گوشت دام را دارند و یا کسانی که قصد ایجاد دامپروری دارند، می توانند با خرید دام هایی از نژاد افشاری به اهداف خود برسند. زیرا این دام ها به خوبی رشد می کنند و سریعتر به سن ذبح می رسند. به همین دلیل دام های این نژاد نسبت به دیگر دام ها دارای قیمت بالاتری هستند.

مناسب ترین قیمت دام زنده

قیمت دام های زنده در ایام قربانی و مراسم خاص ممکن است، بالا برود. به همین دلیل برای خرید انواع دام های زنده، بهتر است از مراکز بدون واسطه و معتبر مانند مجموعه دام با ما هست، اقدام کنیم.

این مجموعه دارای انواع دام های زنده با نژادهای برتر می باشد که می تواند تمام نیازهای افراد را برطرف کند. افراد برای خرید هر دامی از این مجموعه می توانند به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام کنند. این مجموعه در بسیاری از شهرهای کشور دارای شعبه است.

برای خرید گوسفند زنده به منظور استفاده از گوشت آن، زمان خرید مهم نیست. در هنگام خرید دام زنده باید توجه کرد که قیمت هر نژاد از دام ها، با توجه به شرایط بازار بالا و پایین می رود.

معتبرترین مرکز خرید دام زنده

باتوجه به آنکه محصولات دامی یکی از عناصر اصلی در تغذیه انسان می‌باشد، سلامت این حیوان ها بسیار مهم است. برای آنکه از سلامت دام موردنظرتان اطمینان خاطر پیدا کنید، باید برای خرید و تهیه آنها به مراکز عرضه دام بهداشتی مراجعه نمایید. در این مراکز به تغذیه و مراقبت از دام اهیمت بسیار زیادی داده می‌شود و همواره در تلاش می‌شود تا از بهترین ترکیبات غذایی موجود در بازار برای دام تهیه نمایند.

تمامی مراحل نگهداری و ذبح دامها تحت نظارت دقیق پزشکی و بهداشتی بوده است. دامپزشک های حاضر در مراکز عرضه دام بهداشتی، سلامت دام را چه پیش از کشتار و چه پس از کشتار، کنترل، نظارت و بررسی می‌کنند. تا در نتیجه درصورت مشاهده دام بیمار، از فروش آن خودداری شود و برای جلوگیری از گسترش بیماری، سریعا دام مریض تحت درمان قرار گیرد. دام هایی که توسط دامپزشک بررسی می‌شوند دارای تائیدیه های سلامت هستند.

دام آذربایجان با چندین سال فعالیت حرفه‌ای در عرضه انواع دام بهداشتی، به عنوان بهترین و معتبرترین مراکز عرضه دام، شناخته می‌شود. ما در مجموعه خود از لوازم و تجهیزات گوناگون بهداشتی استفاده می‌کنیم تا هم از شیوع هرگونه بیماری در میان دام ها جلوگیری شود و هم اینکه این اطمینان را در مشتری ایجاد کنیم که تمام خدمات ارائه شده، کاملا بهداشتی و تحت نظارت دقیق هستند.

با توجه به آنکه تغذیه دام زنده بر سلامت آن تاثیر مستقیمی دارد، دام آذربایجان نسبت به خوراک و تغذیه دام حساسیت زیادی بخرج می‌دهد. چراکه تغذیه نامناسب باعث میشود دام دچار ضعف، ناتوانی، مریضی، تلف شدن و در نهایت مرگ شود.

دفتر شمیرانات تهران ۰۲۱-۸۸۶۰۱۱۲۸
کارشناس شمال تهران ۰۹۱۹۹۲۷۷۱۷۹
دفتر غرب تهران ۰۲۱-۴۴۸۶۳۸۵۷
کارشناس غرب تهران ۰۹۳۳۹۴۵۵۱۸۱
دفتر شرق تهران ۰۹۱۲۱۳۶۱۷۴۷

دام زنده دام تهران

دام تهران با داشتن چندین سال سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش انواع دام زنده، توانسته همواره رضایت مشتریان خود را در طی این سال ها نگهدارد. در این مرکز، روزانه با رعایت تمام نکات بهداشتی و سلامتی لازم، تعداد زیادی گوسفند زنده و دام برای مصارف گوناگون داد و ستد شده و دامداران به فروش دام های خود می پردازند. حتی اگر به دلیل شرایط کرونا تمایل نداشته باشید که به مرکز عرضه دام مراجعه کنید، می‌توانید از طریق وب سایت دام آذربایجان ، خدمات موردنظرتان را دریافت نمایید.

ما با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا در مجموعه خود، همواره تلاش می‌کنیم دام سالم و تن درستی را به مشتریان خود عرضه کنیم. برای این منظور دامپزشکان و متخصصانی را در مجموعه خود استخدام کرده‌ایم تا به طور پیوسته سلامت دام ها را چه پیش از ذبح و چه پس از آن بررسی کنند. از این طریق نیز خاطر مشتریان از بابت بهداشتی و با کیفیت بودن تمام مراحل حفظ خواهیم کرد.

تمام نژادهای دام های ما از نژاد برتر بوده و به شرط آب نمک نخوردن و پلاک دار به فروش می‌رسند. اساس فعالیت ما، رعایت اصول و استانداردهای بهداشتی است؛ بگونه‌ای که این امر از اهمیت زیادی برخوردار بوده و افراد به هیچ عنوان نباید نسبت به آن چشم بپوشنند.

سوالات متداول

شما میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید تا سریعا دام زنده مورد نظر را دریافت کنید همچنین شماره ۰۹۱۹۹۲۷۷۱۷۹ همیشه در دسترس شما عزیزان می باشد.

دامهای ارسالی دام آذربایجان از نژاد ماکویی ، مغان ، افشاریی و کردی به شرط آب نمک نخوردن و پلاک دار می باشد همچنین با یکبار سفارش از ما مشتری دائمی خواهید شد.

تحویل فوری در استان تهران انجام می شود ، ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پرورش دام زنده در تهران موظف هستیم که بهترین خدمات ممکن را برای همشهریان عزیز ارائه کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید