گوسفند زنده

گوسفند زنده تهران ،بهترین مرکز خرید گوسفند زنده به همراه قصاب در محل دامداری تهران می باشد و تمام خدمات فروش در تهران برای رفاه حال مشتریان خود را تحویل درب منزل انجام میدهد ، مناسب ترین قیمت گوسفند زنده در تهران همراه با قصابی و خرد كردن گوشت به دلخواه مشتری از خدمات ما می باشد.

گوسفند زنده تهران

همانطور که میدانید گوسفند زیر مجموعه ای از پستانداران است که به منظور بهره گیری از گوشت، پوست، لبنیات و…آن، نگهداری می شود. به طور کلی گوسفند زنده از زمان گذشته تا به حال مورد توجه آدمی بوده و از جمله حیواناتی است به واسطه انسان اهلی می شود و کاربرد و تاثیر زیادی در زندگی آدمی داشته است.

به طور کلی گوسفند زنده در تمامی روزگاران مورد توجه افراد بوده است و همواره انسان تلاش می کند از این حیوان نهایت استفاده را ببرد. لازم به ذکر است این نوع حیوانات به صورت اهلی و وحشی در قید حیات هستند و برخی از مهمترین نیازهای انسان ها را برطرف می کنند.

گوسفند زنده تهران
خرید گوسفند زنده تهران
قیمت گوسفند زنده امروز تهران

قیمت گوسفند زنده

از دیگر فاکتورهایی که زمان خرید گوسفند برای افراد مهم و اساسی است ،قیمت گوسفند زنده است، به عبارتی به هر اندازه گوسفند بزرگ تر باشد قیمت نیز به مرور افزایش می یابد. البته توصیه می شود پیش از اقدام به این کار با افرادی که در این زمینه متخصص و متبحر هستند مشورت هایی صورت بگیرد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش خرید گوسفند زنده نیز با تحولاتی همراه بوده و علاوه بر خرید حضوری افراد می توانند از طریق مراجعه به سایت های معتبر این محصول را خریداری کنند و از مزایای آن بهره مند شوند. این روش خرید به مشتریان این امکان را می دهد که نه تنها از تمامی جزئیات پیرامون این محصول به خوبی آگاه شوند بلکه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند و مناسب ترین و با کیفیت ترین گوسفند را با کمترین هزینه تهیه و خریداری نمایند.

بروزرسانی قیمت (تیر 1403)

کردستانی (نر) 320،000 تومان
دشت مغان (نر) 315،000 تومان
سنگسر 320،000 تومان
میش 270،000 تومان
گوساله (نر) 260،000 تومان
افشاری درجه یک ⭐ 330،000 تومان

خرید گوسفند زنده تهران

خرید گوسفند زنده با تحویل فوری در استان تهران ، ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پرورش دام در تهران موظف هستیم که بهترین خدمات ممکن را برای همشهریان عزیز ارائه کنیم و در راستای هدف خود تحویل سفارشات را در تهران به صورت هرچه سریع تر خواهیم داشت.

همانطور که می دانید برگزاری برخی مراسم ها مستلزم خرید گوسفند زنده و قربانی کردن آن است به گونه ای که در پاره ای از مواقع به عنوان دغدغه ای بزرگ از آن یاد می شود. به عبارتی خرید گوسفند سالم برای افراد از اهمیت زیادی برخوردار است و در همه حال باید تلاش کنند از مراکزی با سابقه، بهداشتی و معتبر اقدام به تهیه و خریداری دام نمایند.

خرید گوسفند زنده
فروش گوسفند زنده

راهنمای خرید گوسفند

راهنمای خرید گوسفند تازه بسیار مهم است ، خرید گوسفند زنده برای تامین گوشت و شیر اهمیت دارد، اما به دللایل مختلف هنگام خرید این حیوان باید تجربه و مهارت خاصی داشت.

در ابتدا هنگام خرید گوسفند زنده باید از فروشنده اطلاعات مربوط به سلامت گوسفند، واکسیناسیون و درمان های قابل اعمال در صورت بروز بیماری هایی که ممکن است در آینده رخ دهد را دریافت کرد. همچنین باید مطمئن شد که گوسفند دارای شناسنامه و برچسب دارایی های شخصی است.

همچنین از دیگر فاکتورهای مهم هنگام خرید گوسفند زنده توجه به منطقه و محیط پرورش آن می باشد. حداقل مساحت مورد نیاز برای هر گوسفند ۱۶ متر مربع است و باید به این نکته توجه شود که محیط پاکیزه و مناسب برای زندگی این حیوانات فراهم شود. همچنین باید در نظر داشت که خریدار باید قادر به تغذیه گوسفند با علوفه های مورد نیاز آن باشد و باید اطمینان حاصل کرد که گوسفند به صورت مرتب و با توجه به نیازهایش تغذیه شده است.

مصارف گوسفند زنده

علاوه بر مصارف گوشتی ،از شیر گوسفند زنده می توان برای تهیه انواع لبنیات که حاوی پروتئین و برای بدن لازم و ضروری هستند استفاده کرد. به عبارتی این یک اقدام کارآمد است و در پاره ای از اوقات راهکاری مناسب برای کسب درآمد محسوب می شود. نکته قابل توجه این است تمامی موارد ذکر شده سبب می شود مراکز زیادی برای پرورش این حیوان به صورت حضوری و آنلاین مشغول به فعالیت باشند.

به طور کلی گوسفند زنده از نژادهای مختلفی است که تفاوت آنها در شکل ظاهری و ویژگی های بدنی متفاوت آنها نمایان می شود. در برخی اوقات شاید افراد گمان کنند فضولات و چربی گوسفندان اضافی است و باید دور ریخته شوند اما این چنین نیست؛ فضولات این حیوان برای تهیه انواع کودهای حیوانی کاربرد بسیار زیادی دارد و از چربی این حیوان برای تهیه برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

گوسفندها از مهمترین حیوانات اهلی هستند که برای جوامع انسانی بسیار حائز اهمیت می باشد. ما از هر قسمت از بدن گوسفندان استفاده های مختلف میکنیم. گوشت، شیر، پوست، پشم و کرک از جمله محصولاتی هستند که از گوسفندان بهره برداری می‌شود. در ایران، پرورش گوسفندان به دلیل شرایط آب و هوایی و جغرافیایی مناسب، به عنوان یکی از مزیت‌های اقتصادی مطرح شده است. پرورش گوسفندان برای تولید گوشت و شیر و همچنین پوست و پشم به صورت صنعتی و سنتی در ایران و دیگر کشورها انجام می‌شود.

کاربرد و بهره وری از گوسفندان به دلیل قابلیت سازگاری با شرایط آب و هوایی و نیز ارزش اقتصادی بالا، از اهمیت بسیاری برخوردار است. همچنین پرورش گوسفندان به عنوان یک منبع درآمدی برای افرادی که در مناطق روستایی زندگی می‌کنند، بسیار مهم است. بهره برداری بهینه از گوسفندان نیازمند داشتن دانش فنی و تخصصی در زمینه مراقبت و تغذیه این حیوانات است. همچنین انتخاب نژاد مناسب با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی منطقه، نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است.

بهترین گوسفند زنده
بهترین گوسفند زنده

پشم گوسفند زنده که در ظاهر بدون هیچ خاصیت و فایده ای است اما از گذشته تاکنون برای بافت و تهیه انواع لباس و پوشاک مورد استفاده قرار گرفته است و از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. از این رو می توان از صفر تا صد این حیوان برای رفع اساسی ترین و مهمترین نیازهای بشر بهره مند شد.

۰۲۱-۸۸۶۰۱۱۲۸

شعبه شمیرانات

۰۹۱۹۹۲۷۷۱۷۹

شعبه شمال تهران

۰۹۱۲۱۳۶۱۷۴۷

شعبه شرق تهران

۰۲۱-۴۴۸۶۳۸۵۷

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۸۸۰۵۱۶۶۰

شعبه مرکز تهران

سفارش گوسفند زنده تهران

یکی از مهمترین نکاتی که در زمان خرید گوسفند زنده تهران دارای اهمیت است اطمینان از حفظ سلامت آن است. گوشت قرمز منبعی مفید و سرشار از ویتامین و پروتئین است که با خوردن آن برخی از نیازهای بدن تامین می شود. بنابراین لازم است در زمان خرید، گوسفند تحت نظر وزارت بهداشت باشد که در این صورت رغبت افراد به این کار افزایش خواهد یافت.

از مهمترین ویژگی های گوسفند زنده این است که چشم های آنها شفاف است و به صورت مداوم در حال نشخوار کردن باشد به گونه ای که این ویژگی ها می تواند سالم بودن آنها را تضمین نماید. داشتن تحرک لازم از ویژگی های بارز و برجسته گوسفند زنده است و چنانچه این حیوان گوشه گیر باشد باید نسبت به سالم بودن آن شک و تردید داشت و از خریداری آن خودداری نمود.

در زمان خرید گوسفند زنده علاوه بر مطالب فوق الذکر باید به نژاد این حیوان توجه ویژه ای شود و بسته به نیاز افراد این حیوان تهیه و خریداری شود. تشخیص و شناسایی نژاد گوسفند نقش بسزایی در خرید هر چه بهتر این حیوان ایفا می کند. از این رو لازم است فرد بدون آگاهی اقدام به خریداری این حیوان نکند و با افرادی که در این زمینه متخصص هستند مشورت هایی صورت بگیرد.

ویژگی گوشت تازه گوسفند

گاهی اوقات در زمان فروش گوسفند زنده مقدار زیادی آب وعلف به آن می خوارنند تا وزن آن افزایش یابد با قیمت بالاتری آن را به فروش برسانند حال آنکه این اقدام بشردوستانه نخواهد بود. نکته قابل توجه این است که زمان خرید و فروش گوسفند تا حد زیادی بستگی به اهداف فرد از خرید دارد که امری متغیر می باشد.

چنانچه گوسفند زنده به منظور ذبح کردن خریداری شود باید گوشت آن دارای ویژگی هایی باشد که مهمترین آن عبارت است از :

 • رنگ گوشت به گونه ای شفاف و روشن و یکدست باشد و هیچگونه تیرگی در ان مشاهده نشود.
 • گوشت آن باید تازه و نرم باشد.
 • گوشت آن باید فاقد کبودی و خون مردگی باشد.
 • چربی گوشت باید سفید و سفت باشد.
 • بوی گوشت باید مطبوع و خوشایند باشد.

بهترین قیمت گوسفند زنده تهران

توصیه می شود نژاد های گوسفند ایرانی را در وزن مناسب یعنی 25 تا 80 کیلوگرم خریداری کنند چرا که این مقدار استاندارد است و از کیفیت لازم برخوردار است.

گوشت گوسفند دارای ارزش غذایی بالایی است و طعم مطلوب آن سبب شده طرفداران بیشماری در سراسر جهان به خود اختصاص دهد و محبوبیت زیادی در نزد همگان داشته باشد.

ویتامین های موجود در گوشت سبب می شود سلامت بدن تضمین شود و این در صورتی است که انتخاب آن به درستی صورت بگیرد.

به طور کلی قیمت گوسفند زنده تهران به صورت مداوم و روزانه به روزرسانی می شود اما نکته قابل توجه این است که تمامی نژادهای گوسفند ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

کردستانی (نر)

320,000 تومان

دشت مغان (نر)

315,000 تومان

سنگسر

320,000 تومان

میش

270,000 تومان

افشاری درجه یک

330,000 تومان

انواع تقسیم بندی گوسفند

همانطور که میدانید گوسفند که در زمره حیوانات اهلی هر کشور به شمار می رود با خصوصیات و ویژگی های مختلف در سراسر جهان موجود است به گونه ای که این امر سبب تفاوت و اختلاف در نژاد آنها شده است.

چندین تقسیم بندی برای گوسفند وجود دارد نخستین آن عبارت است از :

 • گوسفند اهلی
 • گوسفند وحشی
قیمت گوسفند زنده
قیمت گوسفند زنده

از دیگر انواع تقسیم بندی برای گوسفند ایرانی که به عبارتی معروفترین و بهترین دسته بندی است عبارت است از :

 • نژاد گوشتی : هدف از نگهداری این نژاد گوسفند استفاده از گوشت آن است و از بارزترین ویژگی های ظاهری آنها سینه بزرگ، گردن کوتاه، ران های بزرگ و حجیم است و در ایران شامل چند نمونه شال، لری، افشاری و مهربان می باشد.
 • نژاد پوستی : این نژاد از گوسفند تنها با هدف استفاده از پوست نرم و لطیف آنها نگهداری می شود و خصوصیات ظاهری آنها دست و پای نازک و باریک و کشیده است.
 • نژاد پشمی : این نژاد از گوسفند به منظور استفاده از پشم آن، نگهداری می شود و ظاهر بدنی آنها کشیده و باریک است. به عبارتی این رقم گوسفند در صنایع تهیه پوشاک و .. کاربرد ویژه ای دارد و معروف ترین نوع گوسفند ماکویی و بلوچی است.
 • نژاد شیری : این نژاد از گوسفند تنها به منظور استفاده از شیر آنها نگهداری می شود و اغلب دارای لنگی پهن و بدنی باریک می باشند.

از دیگر انواع تقسیم بندی برای گوسفند زنده، تقسیم بندی بر اساس نژاد آنهاست که عبارت است از :

 • نژاد دنبه دار : این گروه شامل برخی نژادها نظیر شال، قزل، افشاری، فراهانی، مغانی، سنگسری، زندی، کردی، لری، سنجابی، ماکویی، کرمانی، بلوچی، کلکوهی است که هر یک از آنها دارای خصوصیات و ویژگی های خاصی است.
 • نژاد نیمه دنبه : این نژاد از گوسفند شامل دو دسته زل و قره گل است که از نظر ظاهری دارای ویژگیهای خاصی است.
 • نژاد بدون دنبه: این نزاد شامل گروهی از گوسفندان همچون زل مازندران است.

معتبرترین مرکز خرید گوسفند

دام تهران مرکز خرید گوسفند زنده است اساس فعالیت ما ، رعایت اصول و استانداردهای بهداشتی است به گونه ای که این امر دارای ارزش بسیار زیادی می باشد ، افراد هیچگاه نباید از آن چشم پوشی کنند.

ایران از جمله کشورهایی است که مراتع حاصلخیز ان برای پرورش گوسفند سالم و زنده بسیار مناسب است و در این حیطه به جایگاه بالایی دست یافته است. بنابراین مراجعه به مراکز قابل اعتماد و باسابقه از ملزومات خریداری گوسفند به شمار می رود.

سلامت گوسفند و دام

زمانی که افراد قصد خرید گوسفند را دارند ضروری است به برخی فاکتورها و معیارها اهتمام ویژه ای داشته باشند. از مهمترین معیارهای افراد برای خرید گوسفند ، سالم بودن گوسفند است که این امر متضمن کیفیت بالای آن است و دارای اهمیت بسیار زیادی است.

به طور کلی لازم است تهیه گوسفند به صورت زنده در اماکنی صورت بگیرد که از اعتبار و سابقه برخوردار است و اصول بهداشتی راس فعالیت آنها قرار می گیرد.

اگر به سلامت دام زنده اهمیت ندهیم قطعا خرید دام بدی خواهیم داشت ، یکی از مهمترین عوامل برای تولید محصولات دامی با کیفیت و بهداشتی است. اهمیت سلامتی در دام زنده و گوسفند زنده بسیار زیاد است اگر دامی خریداری کنیم که غیر بهداشتی باشد در واقع سلامتی خودمان را به خطر انداخته ایم. برای حفظ سلامت دام‌ها، می‌توان از روش‌هایی مانند واکسیناسیون، تغذیه مناسب، تمیزی محیط زندگی و مراقبت های پزشکی استفاده کرد.

سلامت دام تاثیر مستقیم بر روی تولیدات دامی دارد. سلامت دام زنده به نحوی باعث افزایش کیفیت محصولات دامی می‌شود. دام‌های سالم، شیر و گوشت با کیفیت به دست می‌دهند که این موضوع به عنوان یکی از اصولی‌ترین مباحث در صنعت دامپروری مطرح است. برای این منظور، دامداران باید به صورت مداوم به حفظ سلامت دام‌های خود توجه کنند و در صورت بروز هرگونه علائم بیماری، به سرعت اقدام به درمان آن نمایند.

دام تهران در عرضه دام بهداشتی ، خرید دام زنده فعالیت دارد

سوالات متداول

بله ، شما میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید تا سریعا گوسفند زنده را دریافت کنید همچنین شماره ۰۹۱۹۹۲۷۷۱۷۹ همیشه در دسترس شما عزیزان می باشد.

تحویل فوری در استان تهران انجام می شود ، ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پرورش دام در تهران موظف هستیم که بهترین خدمات ممکن را برای همشهریان عزیز ارائه کنیم.

دامهای ارسالی دام تهران از نژاد ماکویی ، مغان ، افشاریی و کردی به شرط آب نمک نخوردن و پلاک دار می باشد همچنین با یکبار سفارش از ما مشتری دائمی خواهید شد.

4.6/5 - (69 امتیاز)

3 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید